Instalacja odgromowa na dachu drewnianym

montaż instalacji odgromowej na dachu

Montaż instalacji odgromowej jest niezbędny w przypadku obiektów użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych i niektórych obiektów mieszkalnych. Podłączenia instalacji odgromowej wymagają też wszystkie obiekty, do budowy których wykorzystano materiały łatwopalne, na przykład drewno. Nasza firma zajmuje się montażem instalacji odgromowych przeznaczonych do montażu na dachach drewnianych. Świadczymy kompleksowe usługi ‒ od projektu po montaż, przeprowadzamy również przeglądy instalacji.

Dlaczego montaż instalacji na dachu drewnianym jest konieczny?

Decydując się na dach drewniany, na przykład pokryty gontem drewnianym, powinniśmy mieć świadomość, że uderzenie pioruna może wyrządzić większe szkody niż w przypadku innych pokryć dachowych. Pokrycie wykonane z drewna lub drewniane elementy w konstrukcji dachu zwiększają też ryzyko pożaru. Istotne więc, by jak najszybciej, najlepiej już na etapie prac budowlanych, pomyśleć o montażu instalacji odgromowej i zwiększyć bezpieczeństwo domowników i użytkowników danego obiektu.

Każdy kto uważa, że montaż instalacji odgromowej na dachu jest zbędnym wydatkiem, powinien zastanowić się nad tym, ile można stracić nie wykonując jej. Kwota jaką trzeba wydać na zamontowanie odgromówki to naprawdę niewielki procent łącznych kosztów, jakie się ponosi przy budowie domu. Podczas rozmowy z naszą firmą, dowiedzą się Państwo szczegółów – chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Zapraszamy do współpracy!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZĄ FIRMĄ