Instalacja odgromowa domu jednorodzinnego

Budując dom jednorodzinny pamiętajmy, że przede wszystkim musi on być bezpieczny. Warto już na etapie projektowania zadbać o odpowiednią ochronę odgromową. Bardzo ważne jest to, aby montaż instalacji odgromowej został wykonany profesjonalnie, ponieważ inaczej piorunochron nie spełni swojej roli.

montaż instalacji odgromowej

Skuteczna ochrona przeciwpożarowa domów – nasza oferta

Ważną częścią oferty naszej firmy są instalacje odgromowe dla domów jednorodzinnych. Świadczymy kompleksowe usługi, zajmujemy się zarówno przygotowaniem projektu, jak i montażem instalacji. Ponadto, podejmujemy się napraw starych instalacji odgromowych oraz uziemienia i wykonujemy pomiary rezystancji uziemień.

Działamy w Toruniu, Chełmży, Świeciu, Wąbrzeźnie, Grudziądzu. Zapraszamy do współpracy!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZĄ FIRMĄ

Dlaczego warto zdecydować się na montaż instalacji odgromowej?

Instalacja odgromowa tworzy drogę, którą bez dużego oporu prąd przepływa z dachu do gruntu. Dzięki temu prąd omija konstrukcję budynku i nie powoduje szkód. Uderzenie pioruna w dom jednorodzinny, jak również w każdy inny obiekt może spowodować duże straty, wymienić tutaj możemy:

● uszkodzenie instalacji elektrycznej
● uszkodzenie urządzeń elektrycznych
● pękniecie scian
● uszkodzenie izolacji fundamentów
● pożar
● zagrożenie zdrowia i życia
● starty finansowe

Pamiętajmy jednak, że fachowy projekt i profesjonalny montaż instalacji odgromowej to nie wszystko. Ważne są również regularne przeglądy tego typu instalacji.

Nasza firma oferuje profesjonalny montaż instalacji odgromowej na terenie całej Polski. Zapewniliśmy bezpieczeństwo już wielu osobom – możemy i Tobie!

Zapraszamy do współpracy!