Instalacja odgromowa domu jednorodzinnego

Budując dom jednorodzinny należy pamiętać, że przede wszystkim musi on być bezpieczny. Warto już na etapie projektowania zadbać o odpowiednią ochronę odgromową. Bardzo ważne jest to, aby montaż instalacji odgromowej został wykonany profesjonalnie, ponieważ inaczej piorunochron nie spełni swojej roli.

montaż instalacji odgromowej

Skuteczna ochrona przeciwpożarowa domów – nasza oferta

Ważną częścią oferty naszej firmy są instalacje odgromowe dla domów jednorodzinnych. Świadczymy kompleksowe usługi takie jak przygotowanie projektu lub montaż instalacji odgromowej. Ponadto podejmujemy się napraw starych instalacji odgromowych oraz uziemienia i wykonujemy pomiary rezystancji uziemień.

Nasza siedziba znajduje się w Chełmży, ale działamy również w Toruniu, Wąbrzeźnie, Świeciu a nawet w Grudziądzu.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZĄ FIRMĄ

Dlaczego warto zdecydować się na montaż instalacji odgromowej?

Instalacja odgromowa tworzy drogę, którą bez dużego oporu prąd przepływa z dachu do gruntu. Dzięki temu prąd omija konstrukcję budynku i nie powoduje szkód. Montaż instalacji odgromowej pozwala na uniknięcie poważnych strat związanych z potężną siłą wyładowania energetycznego – a może ono wynosić od 30 do 50 tysięcy amperów, a nawet więcej. Uderzenie pioruna w dom jednorodzinny, jak również w każdy inny obiekt może spowodować duże straty.

Wymienić tutaj można:

● uszkodzenie instalacji elektrycznej
● uszkodzenie urządzeń elektrycznych
● pękniecie ścian
● uszkodzenie izolacji fundamentów
● pożar
● zagrożenie zdrowia i życia
● starty finansowe

Pamiętajmy jednak, że fachowy projekt i profesjonalny montaż instalacji odgromowej to nie wszystko. Ważne są również regularne przeglądy tego typu instalacji. W związku z tym nasza fachowa wiedza na ten temat pozwala na dokładne pomiary w celu ocenienia skuteczności instalacji oraz ewentualną jej naprawę – tak, aby służyła i zapewniała bezpieczeństwo.
Nasza firma oferuje profesjonalny montaż instalacji odgromowej na terenie całej Polski. Zapewniliśmy bezpieczeństwo już wielu osobom – pomożemy i Tobie!

Zapraszamy do współpracy!